18. června 2024 - O putovní pohár ředitele školy

V úterý 18. června jsme si zasoutěžili o pohár ředitele v psaní na klávesnici. Letošního XX. ročníku se zúčastnilo celkem 19 žáků napříč třídami. Soutěžilo se v desetiminutovém opisu, do kterého se všichni soutěžící pustili s velkým nasazením.

Vítězem se stal septimán Vladimír Adamenko. Za svůj obdivuhodný výkon 306,83 čistých úhozů za 1 minutu převzal z rukou zástupkyně Mgr. Macánové pohár ŘŠ právem.

Blahopřejeme všem ke krásným výkonům.

Výsledková listina

V rámci naší školní soutěže jsme vyhodnotili i první Mistrovství v online opisu, který v dubnu uspořádala naše partnerská organizace Psaní hravě. https://www.psanihrave.cz/blog/nezarazene/nase-prvni-mistrovstvi-v-psani-vsemi-deseti-prubeh-a-oslava-uspechu-a-spoluprace/

Naše škola se umístila na 3. místě, ke kterému pomohla jak účast 43 žáků naší školy, tak i jejich výkony.

Chválíme a děkujeme za reprezentaci.

Autoři: Za PK IKT Mgr. Jitka Ježková (text+foto), Ing. Roman Paul, Mgr. Gabriela Malečková (foto)