3. března 2016 - Koncert SMoGu v mostecké knihovně

V roce 2015 jsme my, členové sboru SMoG, dosáhli mnohých úspěchů a mohli jsme se těšit z velké spousty povedených koncertů. Často jsme slýchávali slova chvály nejen od naší paní sbormistryně, magistry Dany Řepové, ale i od našich rodičů, stálých fanoušků a učitelů.

Během vánočních prázdnin jsme neusnuli na vavřínech. Po návratu do školy a dvou měsících pilné práce nás čekalo další vystoupení. První koncert v roce 2016 se konal 3. března v mostecké knihovně.

Ve čtvrtek večer jsme spolu s dalšími sbory potěšili osazenstvo malého kinosálu v knihovně. Šli jsme hned první na řadu, zazpívali jsme si naše oblíbené písně a osvěžili se radostí ze zaslouženého potlesku. Jako další se představily dětské sbory Rozmarýn a Rozmarýnek ze Základní umělecké školy Floriána Leopolda Gassmanna, posledním v pořadí byl sbor Canzonetta z gymnázia v Teplicích.

Jednotlivá vystoupení se povedla a všechny sbory sklidily veliké ovace. Nakonec jsme si všichni dohromady i s těmi nejmenšími dětmi zazpívali písničku Šli panenky silnicí a domů jsme mohli odcházet s dobrým pocitem, protože se nám naše vykročení do další pěvecké sezóny vydařilo.

Autoři: Tereza Hachová, septima (text), Mgr. Michal Smatana(foto)